Rodinný dom - Vinosady

Výstavba RD Vinosady - bungalov

Výstavba RD Vinosady – bungalov

Výstavba RD Vinosady – bungalov. Praktický a účelný rodinný dom typu bungalov vhodný aj do živej zástavby. Cenovo dostupný, nenáročný na výstavbu.
Ekonomické riešenie s minimom nosných stien. Samostatná kuchyňa opticky prepojená s jedálňou. Dobrý pomer obytnej a úžitkovej plochy.
Komfortne vyriešená dispozícia s minimálnou plochou chodieb, samostatným WC a skladom potravín.
Kompaktný tvar napomáha znižovaniu spotreby energií.

Hlavnou náplňou činnosti firmy sú projekčné a najmä realizačné práce v oblasti pozemných stavieb komplexnou formou. Ponúka práce od návrhu projektového riešenia vrátane inžinierskej činnosti, cez samotnú realizáciu, až po jej kolaudáciu. Ponuka technickej pomoci pri spracovaní základnej koncepcie riešenia pre obstarávateľa stavby je najspoľahlivejšou metódou pre dosiahnutie optimálneho riešenia po všetkých stránkach.

Vďaka dlhodobej skúsenosti, vysokej odbornosti a zručnosti našich pracovníkov Vám ponúkame zabezpečenie kompletnej realizácie v súlade s Vašimi požiadavkami. Zameriavame sa hlavne na výstavbu a kompletné rekonštrukcie administratívnych a výrobných objektov, bytových a rodinných domov, ako aj prístavby a stavby objektov rôzneho využitia.

Foto galéria Výstavba RD Vinosady - bungalov

Pozrite si našu aktuálnu ponuku rodinných domov.