Encián

Stavba: 5i rodinný dom
Cena: Ohľadom ceny nás neváhajte kontaktovať
Úžitková plocha: 198,48 m2
Zastavaná plocha: 152,39 m2
Podlahová plocha: 228,59 m2
Kotolňa:  3,8 m2
Min. veľkosť pozemku:  24 x 17,7 m
Garáž:  25,28 m2

Popis

Encián rodinný dom

Encián rodinný dom – úžasný moderný projekt charakteru rezidenciu, ktorý napĺňa očakávania komfortu tých najnáročnejších investorov. Dom upúta pozornosť na pôvodnú architektonickú podobu, so širokým vstupným pásom, ktorý je zreteľný vo vzťahu k hlavnej budove.

Dom rodinného šťastia – prízemný rodinný dom s úžitkovým podkrovím.

Snívate o vlastnom bývaní? S našimi možnosťami financovania sa Váš sen môže stať skutočnosťou.

Na dokončenie fasády sa použila jasná omietka v kombinácii s kamenným a dreveným obkladom. Relaxačná časť je mimoriadne atraktívna, navrhnutá v podobe krytého letného obývacieho priestoru s krbom. Odpočívanie na lehátkach vám ponúka priestor medzi krídlami domu.

Moderná charakteristika

Encián rodinný dom – zdôrazňuje pôsobivé dvojpodlažné zasklenie, ktoré do interiéru prináša veľké množstvo prirodzeného svetla. Rozsiahla predsieň so šatníkom nás privedie do príjemnému interiéru. Vo funkčnom usporiadaní sa použilo veľmi odlišné rozdelenie do funkčných zón.

Denná a nočná časť sa nachádzajú v samostatných krídlach budovy, medzi nimi je lobby priestor a atraktívna vnútorná zimná záhrada. Obývacia izba je krásne prezentovaná – obývacia izba a jedálenský priestor sú určené na otvorenie stropu na strechu, čím je interiér ešte priestrannejší.

Vynikajúce osvetlenie v jedálni poskytuje veľký presklený výhľad na záhradu. Kuchyňa je jasne odlíšená od obytnej zóny, ktorá sa vyznačuje vynikajúcou organizáciou funkcií.

K dispozícii je pracovný priestor s veľkým pultom a veľmi veľkou komorou, miestom na grilovanie a pečenie s nádherným priestorom.

V impozantnom sklenenom rohu je aj časť pre stolovanie. Vo vstupnej hale sú toalety a hlavný vchod je navrhnutý so širokým výstupom na terasu. K dispozícii je originálna presklená stena, ktorá vám umožní vychutnať nádherný výhľad na zimnú záhradu.

Premyslená kompozícia skla v rámci projektu, vedie k zaujímavému efektu prelínaniu zelenej záhrady a do domu.

Priestor v druhom krídle – nočná zóna ponúka obyvateľom pohodlný odpočinok. K dispozícii sú dve izby pre deti s priamym výstupom na terasu a rodičovský apartmán so šatníkom a kúpeľňou. Šatník je k dispozícii v kúpeľni. Má druhý vchod z chodby.

Dom je vybavený kotolňou a veľkou priestrannou kuchyňou.

Chceli by ste aj vy takýto dom? Realizujeme výstavbu podľa individuálnych projektov, ktoré si v spolupráci s našim projektantom môžete sami navrhnúť. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom Vášho nového domu.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností.

Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

3D pôdorys

INTERIÉR

  • Základy - železobetónová doska.
  • Steny - keramická tvárnica, polystyrén, omietka.
  • Strop - drevený trámový strop.
  • Strecha - valbová, drevená, betónová škridla.
  • Kotol - plynový, možnosť zmeny na tuhé palivo po adaptácii.

EXTERIÉR

INTERIÉR

Pozrite si našu aktuálnu ponuku rodinných domov.