Gaštan

Stavba: Garáž pre osobné auto
Cena: Ohľadom ceny nás neváhajte kontaktovať
Úžitková plocha: 18,00 m2
Zastavaná plocha: 18 m2
Podlahová plocha: 18,00 m2
Min. veľkosť pozemku:  
Altánok: 19,53 m2

Popis

Gaštan garáž

Gaštan garáž s prístreškom je jednoduchá stavba určená na parkovanie dvoch automobilov. Jedno stojisko je v murovanej časti stavby, druhé je v zastrešenom exteriérovom priestore.

Teplé, suché a bezpečné miesto pre vaše vozidlo, to je garáž. Ten, kto sa rozhodne pre danú variantu, väčšinou nekladie dôraz na jej nákladovú stránku. Jeho hlavným cieľom je čo najviac ochrániť svoj motorový klenot.

Gaštan garáž, doplnková stavba – garáž je jednoduchá murovaná stavba s pultovou alebo rovnou strechou. Je určená na parkovanie dvoch vozidiel. Jedno státie v murovanej časti stavby a druhé v zastrešenom exteriérovom priestore.

Chceli by ste aj vy takýto dom? Realizujeme výstavbu podľa individuálnych projektov, ktoré si v spolupráci s našim projektantom môžete sami navrhnúť. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom Vášho nového domu.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností. Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

  • Základy - železobetónová doska.
  • Steny - keramická tvárnica, polystyrén, omietka.
  • Strop - drevený trámový strop.
  • Strecha - valbová, drevená, betónová škridla.
  • Kotol - plynový, možnosť zmeny na tuhé palivo po adaptácii.

Pozrite si našu aktuálnu ponuku rodinných domov.