Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Kontakt

Kontakt. V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte prosím kedykoľvek kontaktovať. Radi s Vami preberieme všetky možnosti.

Hľadáte spoľahlivého partnera Vášho budúceho domova? Čo tak skúsiť osloviť nás?

Je úplne jedno či bývate v byte alebo dome, je úplne jedno či je veľký alebo malý všetko sa dá zariadiť štýlovo, pohodlne a jediné na čom záleží je váš vnútorný pocit domova!

Filozofiou GENESIS POZEMNÉ STAVBY je vytvárať lepšie prostredie a budovať vysnívaný domov pre lepší život.

Naša jedinečnosť spočíva aj v individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi, o ktorého sa stará náš tím.

    Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností. Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

    To všetko za veľmi priaznivé ceny, s použitím kvalitných materiálov a v krátkych termínoch dodania. V každej fáze riešenia sa venujeme klientom s individuálnym prístupom, každý klient je pre nás jedinečný a správame sa k nemu akoby bol jediný.
    Usilujeme o zlepšenie kvality bývania ľudí a zvýšenie úrovne ich života tým, že ponúkame kvalitné bungalovy a rodinné domy.

    Všetky domy je možné upraviť podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Dokážeme splniť takmer každé Vaše želanie.

    Kontakt