Kategória garáže

Kategória garáže

Kategória garáže

Kategória garáže, teplé, suché a bezpečné miesto pre vaše vozidlo, to je garáž. Ten, kto sa rozhodne pre danú variantu, väčšinou nekladie dôraz na jej nákladovú stránku, pretože jeho hlavným cieľom je čo najviac ochrániť svoj motorový klenot.

Doplnková stavba – garáž je jednoduchá murovaná stavba s pultovou alebo rovnou strechou určená na parkovanie dvoch vozidiel – jedno státie v murovanej časti stavby a druhé v zastrešenom exteriérovom priestore. Splňte si sen o bývaní. Ideálna garáž, to je garáž na kľúč v poctivej kvalite za férové ceny! Garáž spĺňa všetky očakávania aj náročných ľudí. Výstavba je možná počas celého roka.

Rozhodli pre vybudovanie obytného priestoru pre vášho štvorkolesového miláčika. Patrí vám úprimná gratulácia. S narastajúcim technickým pokrokom, kriminalitou a vynaliezavosťou, je toto riešenie nezbytným krokom ako ochrániť aspoň svoje vozidlo. To, či si zvoliť prístrešok, pergolu alebo garáž, záleží na viacerých rozličných faktoroch a vašich preferenciách. Každá varianta má svoje prednosti i úskalia.

Snívate o vlastnom bývaní? S našimi možnosťami financovania sa Váš sen môže stať skutočnosťou.

Ponuka návrhov - vizualizácií na výstavbu garáží.

Výstavbu domov realizujeme na základe individuálnych projektov alebo na základe dodaného projektu.

  • " Javor " garáž
    anemptytextlline
  • " Gaštan " garáž
    anemptytextlline

Ukážka z našej práce

Sférická 360° Panoráma

Vďaka dlhodobej skúsenosti, vysokej odbornosti a zručnosti našich pracovníkov Vám vieme zabezpečiť kompletnú realizáciu v súlade s Vašimi požiadavkami vo vysokej kvalite.

Pozrite si našu aktuálnu ponuku rodinných domov.