Šalvia

Stavba: 5i rodinný dom
Cena: Ohľadom ceny nás neváhajte kontaktovať
Úžitková plocha: 192,80 m2
Zastavaná plocha: 188,80 m2
Podlahová plocha: 192,80 m2
Kotolňa:  5,8 m2
Min. veľkosť pozemku:  15,5 x 27,5 m
Garáž:  35,70 m2

Popis

Šalvia rodinný dom

Šalvia rodinný dom – Zaujímavý dom s moderným dizajnom a charakteristickým tvarom vnútorného priestoru. Osové usporiadanie izieb umožňuje, aby sa od vchodu získala dlhá perspektíva dokončená s obývacou izbou. Rozšírená lobby nás vedie priamo do dennej zóny. Jeho výhodou je pozdĺžne zasklenia, ktoré osvetľujú interiér a otvárajú dom smerom do záhrady. Priestor obývacej izby bol zväčšený čiastočným posúvaním steny do záhrady. To umožnilo vytvoriť chránené miesto na terase a zlepšilo usporiadanie obývacej izby.

Dom rodinného šťastia – prízemný rodinný dom s úžitkovým podkrovím.

Snívate o vlastnom bývaní? S našimi možnosťami financovania sa Váš sen môže stať skutočnosťou.

Vedľa otvorenej kuchyne je široká stena s perfektným zázemím pre krb a poskytuje miesto pre domáce kino. V predsieni je k dispozícii šatňa, veľká garáž a kotolňa. Podkrovie bolo úplne prispôsobené súkromiu členom domácnosti. Tu sú štyri spálne a spoločná kúpeľňa. Spálňa rodičov má východ na priestrannú terasu nad garážou, šatňu a kúpeľňu. Je to veľmi funkčný dom a vyvýšená stena s pohodlnými schodmi poskytujú úplné pohodlie pri používaní.

Moderná charakteristika

Šalvia rodinný dom – domu zdôrazňuje pôsobivé zasklenie, ktoré do interiéru prináša veľké množstvo prirodzeného svetla. Rozsiahla predsieň so šatníkom nás privedie do príjemnému interiéru. Vo funkčnom usporiadaní sa použilo veľmi odlišné rozdelenie do funkčných zón.

Denná a nočná časť sa nachádzajú v samostatných častiach budovy. Obývacia izba je krásne prezentovaná – obývacia izba a jedálenský priestor sú určené na otvorenie stropu na strechu, čím je interiér ešte priestrannejší.

Vynikajúce osvetlenie v jedálni poskytuje veľký presklený výhľad na záhradu. Kuchyňa je jasne odlíšená od obytnej zóny, ktorá sa vyznačuje vynikajúcou organizáciou funkcií.

K dispozícii je pracovný priestor s veľkým pultom a veľmi veľkou komorou, miestom na grilovanie a pečenie s nádherným priestorom.

Premyslená kompozícia skla v rámci projektu, vedie k zaujímavému efektu prelínaniu zelenej záhrady a do domu.

Priestor v hornom krídle – nočná zóna ponúka obyvateľom pohodlný odpočinok. K dispozícii sú dve izby pre deti s priamym výstupom na terasu a rodičovský apartmán so šatníkom a kúpeľňou. Šatník je k dispozícii v kúpeľni.

Dom je vybavený kotolňou a veľkou priestrannou kuchyňou.

Chceli by ste aj vy takýto dom? Realizujeme výstavbu podľa individuálnych projektov, ktoré si v spolupráci s našim projektantom môžete sami navrhnúť. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom Vášho nového domu.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností.

Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

3D pôdorys

INTERIÉR

  • Základy - železobetónová doska.
  • Steny - keramická tvárnica, polystyrén, omietka.
  • Strop - drevený trámový strop.
  • Strecha - valbová, drevená, betónová škridla.
  • Kotol - plynový, možnosť zmeny na tuhé palivo po adaptácii.

EXTERIÉR

INTERIÉR

Pozrite si našu aktuálnu ponuku rodinných domov.