f-project - projekčná a architektonická kancelária

f-project

f-project – projekčná a architektonická kancelária sa od svojho vzniku zaoberá komplexnými projekčnými prácami prevažne v oblasti budov na bývanie.

Projekčná a architektonická kancelária vám vypracuje projekt pre všetky druhy stavieb. Od návrhu, cez dokumentáciu pre stavebné povolenie až po realizačný projekt.

Navrhujeme projekty domov, ktoré nevytvárajú hluché nevyužiteľné priestory a vďaka vysokej technologickej vzdelanosti nášho tímu optimalizujeme naše technické riešenia tak, aby boli aj ľahko realizovateľné a finančne nenáročné.

Kombináciou týchto zručností vieme našim klientom ušetriť finančné prostriedky v niekoľkonásobne vyššej hodnote ako je cena našich služieb. Toto je jeden z dôvodov, prečo sa na kvalitnom projekte neoplatí šetriť. Lacný projekt totiž núti jeho tvorcu, aby minimalizoval čas strávený nad jeho vypracovaním, čo je prekážkou k hlbšiemu zamysleniu sa nad využiteľnosťou priestoru a návrhom vhodných konštrukčných kombinácií a detailov pre samotnú realizáciu stavby.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností.

Preferujeme jednoduché a čisté riešenia, ktorými tvoríme nadčasové diela s trvalou pridanou hodnotou.

To všetko za veľmi priaznivé ceny, s použitím kvalitných materiálov a v krátkych termínoch dodania. V každej fáze riešenia sa venujeme klientom s individuálnym prístupom, každý klient je pre nás jedinečný a správame sa k nemu akoby bol jediný.

Usilujeme o zlepšenie kvality bývania ľudí a zvýšenie úrovne ich života tým, že ponúkame kvalitné projekty na bungalovy a rodinné domy.

Snažíme sa ponúkať čo najkvalitnejšie vypracované projekty, ktoré neustále vylepšujeme aj na základe spätnej väzby od klientov.
Dokážeme splniť takmer každé Vaše želanie.

Ing. Kristián Farkas f-project 
Projektová dokumentácia pre stavebné povolenie, vizualizácie, poradenstvo,
+421 905 420 192
kristian.farkas1@gmail.com

Služby projekčnej a architektonickej kancelárie

Rekonštrukcie a prestavby

Projekčná a architektonická kancelária vám vypracuje projekt pre všetky druhy stavieb. Od návrhu, cez dokumentáciu pre stavebné povolenie až po realizačný projekt. Zabezpečujeme rekonštrukcie a prestavby domov a bytov v najvyššej kvalite a za prijateľné ceny.

Individuálne projekty rodinných  domov

Radi Vám vypracujeme projekt na mieru. V našej kancelárii sa venujeme prevažne stavbám na bývanie – od malých rodinných domov až po veľké bytové domy, no nie sú nám cudzie ani priemyselné haly alebo iné objekty.

Projekty domov podľa vzhľadu

Vyberte si projekt domu na základe jeho vzhľadu. Pre rýchlejšie vyhľadanie vhodného domu využite katalóg vizualizácií domov podľa počtu obytných izieb. Do obytných izieb sa počíta obývacia izba, všetky spálne, pracovne alebo hosťovské izby.

Pozrite si našu aktuálnu ponuku rodinných domov.