Begónia

Stavba:4i rodinný dom
Cena:148.000,- € bez hodnoty pozemku
Úžitková plocha:185 m2
Zastavaná plocha:282 m2
Podlahová plocha:201 m2
Kotolňa: 3 m2
Min. veľkosť pozemku: 
Terasa: 66,5 m2

Popis

Begónia bungalov

Begónia bungalov – tento úžasný moderný projekt sa vyznačuje modernosťou a veľmi dobrým dispozičným riešením s maximálnou využiteľnosťou úžitkovej plochy domu. Rozsiahle priestory nás privedú do príjemnému interiéru. Vo funkčnom usporiadaní sa použilo veľmi odlišné rozdelenie do funkčných zón.

Snívate o vlastnom bývaní? S našimi možnosťami financovania sa Váš sen môže stať skutočnosťou.

Odlišnosť tohto domu spočíva v jeho konštrukčnej jednoduchosti za dodržania atraktívneho a moderného vzhľadu z tradičných materiálov. Tento dom nie je ani príliš malý, aby ste sa v ňom tlačili, avšak ani príliš veľký, aby ste si ho nemohli dovoliť. Vďaka svojej konštrukčnej jednoduchosti a kompaktnému tvaru dosahuje úsporu nákladov pri vykurovaní. Dom má praktickú dispozíciu s množstvom úložného priestoru. Pochôdzková časť podkrovia môže slúžiť na odkladanie ľahších vecí.

Chceli by ste aj vy takýto dom? Realizujeme výstavbu podľa individuálnych projektov, ktoré si v spolupráci s našim projektantom môžete sami navrhnúť. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom Vášho nového domu.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností. Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

3D pôdorys

INTERIÉR

  • Základy - železobetónová doska.
  • Steny - keramická tvárnica, polystyrén, omietka.
  • Strop - drevený trámový strop.
  • Strecha - valbová, drevená, betónová škridla.
  • Kotol - plynový, možnosť zmeny na tuhé palivo po adaptácii.

Pozrite si našu aktuálnu ponuku rodinných domov.

image_pdfimage_print
Print Friendly, PDF & Email
GENESIS POZEMNÉ STAVBY