Modravka

Stavba: 4i rodinný dom
Cena: Ohľadom ceny nás neváhajte kontaktovať
Úžitková plocha:  105, 40 m2
Terasy  15,30 m2

Popis

Modravka bungalov

Ideálny bungalov, ktorý sa vyznačuje modernosťou a veľmi dobrým dispozičným riešením s maximálnou využiteľnosťou úžitkovej plochy domu. Tento dom nie je ani príliš malý, aby ste sa v ňom tlačili, avšak ani príliš veľký, aby ste si ho nemohli dovoliť. Vďaka svojej konštrukčnej jednoduchosti a kompaktnému tvaru dosahuje úsporu nákladov pri vykurovaní. Dom má praktickú dispozíciu s množstvom úložného priestoru. Energetická trieda rodinného domu je A0.

Projekt Modravka je vhodný pre menšie rodiny. V rodinnom dome sa nachádza všetko čo mladá rodina s deťmi potrebuje na každodenný život. Rodinný dom pozostáva z 3 spálni a obývacej izby spojená s kuchyňou a jedálňou v ktorej je možnosť realizácie krbu. Projekt Modravka Vám ponúka krásnu priestrannú terasu na s plochou 15,30 m² kde si oddýchnete a užijete čas so svojou rodinou.

Chceli by ste aj vy takýto dom? Realizujeme výstavbu podľa individuálnych projektov, ktoré si v spolupráci s našim projektantom môžete sami navrhnúť. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom Vášho nového domu.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností. Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

 

Cena projektu bungalovu Modravka je veľmi priateľská. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktov.

Pôdorys

Exteriér