Ligurček

Stavba: 4i rodinný dom
Cena: Ohľadom ceny nás neváhajte kontaktovať
Úžitková plocha:   103,70 m2
Terasy:   40,60 m2

Popis

Ligurček bungalov

Projekt Ligurček sa vyznačuje modernosťou a veľmi dobrým dispozičným riešením s maximálnou využiteľnosťou úžitkovej plochy domu. Energetická trieda rodinného domu je A0.

Bungalov Ligurček je prízemný dom vhodný na úzky pozemok. Jeho výhodou je dostatočné presklenie, ktoré zabezpečuje presvetlenie rodinného domu. V povalovom priestore je možná realizácia úložných priestorov. Projekt Ligurček je vhodný aj pre väčšie rodiny. Rodinný dom ponúka 3 spálne, obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou a dve samostatné kúpeľne. Podľa požiadaviek zákazníka je možná realizácia rodinného domu s krásnou pergolou o rozlohe 40,60 m². V prípade, že by sa jednalo o úzky pozemok je možná realizácia rodinného domu bez pergoly.

Chceli by ste aj vy takýto dom? Realizujeme výstavbu podľa individuálnych projektov, ktoré si v spolupráci s našim projektantom môžete sami navrhnúť. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom Vášho nového domu.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností. Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

 

Cena projektu bungalovu Ligurček je veľmi priateľská. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktov.

Pôdorys

Exteriér

Pozrite si našu aktuálnu ponuku rodinných domov.