Levanduľa II

Stavba: 4i rodinný dom
Cena: Ohľadom ceny nás neváhajte kontaktovať
Úžitková plocha:   85,00 m2
Terasy:   18,24 m2

Popis

Levanduľa II

Projekt Levanduľa II. sa vyznačuje modernosťou a veľmi dobrým dispozičným riešením s maximálnou využiteľnosťou úžitkovej plochy domu. Energetická trieda rodinného domu je A0.

Jednoduchý pôdorysný tvar moderného a úsporného 4 izbového bungalovu je nenáročný na výstavbu. Vyznačuje sa modernosťou a veľmi dobrým dispozičným riešením s maximálnou využiteľnosťou úžitkovej plochy domu.

Projekt Levanduľa II predstavuje jednopodlažný rodinný dom vhodný pre menšie rodiny. Projekt ponúka všetko čo mladá rodina s deťmi potrebuje na každodenný život. Rodinný dom pozostáva z 3 spální a jednou kúpeľnou. Obývacia izba je spojená spolu s kuchyňou a jedálňou, kde je situovaná špajza. Z obývačky je zabezpečený pekný výhľad do záhrady a na terasu. Terasa je prekrytá, čo umožňuje jej využívanie aj za daždivejšieho počasia alebo horúcich letných dní.

Chceli by ste aj vy takýto dom? Realizujeme výstavbu podľa individuálnych projektov, ktoré si v spolupráci s našim projektantom môžete sami navrhnúť. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom Vášho nového domu.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností. Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

Cena projektu bungalovu Levanduľa II  je veľmi priateľská. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktov.

Na základe požiadaviek sa dá pôdorys meniť. Náš projektant je pripravený na prvú bezplatnú konzultáciu. 

pôdorys

Exteriér