Lekno

Stavba: 4i rodinný dom
Cena: Ohľadom ceny nás neváhajte kontaktovať
Úžitková plocha prízemie:  203,25 m2
Terasy:   90,17 m2
Altánok pre auto:  24,00 m2

Popis

Lekno bungalov

Projekt Lekno sa vyznačuje modernosťou a veľmi dobrým dispozičným riešením s maximálnou využiteľnosťou úžitkovej plochy domu. Energetická trieda rodinného domu je A0.

Moderný rodinný dom Lekno ponúka 3 spálne, samostatnú obývaciu izbu, kuchyňu spojenú s jedálňou dve samostatné kúpeľne a veľa úložných priestorov. Jedná sa o veľmi priestranný rodinný dom vhodný pre väčšie rodiny. Projekt Lekno Vám ponúka krásnu priestrannú terasu na s plochou 90,17 m² kde si oddýchnete a užijete čas so svojou rodinou. Súčasťou rodinného domu je altánok pre auto s plochou 24,00 m².

Chceli by ste aj vy takýto dom? Realizujeme výstavbu podľa individuálnych projektov, ktoré si v spolupráci s našim projektantom môžete sami navrhnúť. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom Vášho nového domu.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností. Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

 

Cena projektu bungalovu Lekno je veľmi priateľská. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktov.

Pôdorys

Exteriér