Jazmín

Stavba: Bungalov
Cena: Ohľadom ceny nás neváhajte kontaktovať
Úžitková plocha:  158,00 m2
Terasy:  62,00 m2

Popis

Jazmín bungalov

Projekt Jazmín sa vyznačuje modernosťou a veľmi dobrým dispozičným riešením s maximálnou využiteľnosťou úžitkovej plochy domu. Energetická trieda rodinného domu je A0.

Odlišnosť tohto domu spočíva v jeho konštrukčnej jednoduchosti za dodržania atraktívneho a moderného vzhľadu z tradičných materiálov. Jedná sa o rodinný dom pre väčšie rodiny. Projekt Jazmín ponúka 4 spálne a obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a jedálňou. V rodinnom dome sa nachádzajú 2 kúpeľne. Projekt domu ponúka veľké zasklenia čo zaručuje presvetlené priestory domu a otvárajú dom smerom do záhrady.  Projekt Jazmín Vám ponúka krásnu priestrannú terasu s plochou 62 m² kde si oddýchnete a užijete čas so svojou rodinou. Ďalšou výhodou rodinného domu je garáž, ktorá zabezpečuje ochranu osobného automobilu a ďalších možností využitia odkladacích priestorov.

Chceli by ste aj vy takýto dom? Realizujeme výstavbu podľa individuálnych projektov ktoré si v spolupráci s našim projektantom môžete sami navrhnúť. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom Vášho nového domu.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností. Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

 

Cena projektu bungalovu Jazmín je veľmi priateľská. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktov.

 

Pôdorys

Exteriér