Hortenzia

Stavba: 5i rodinný dom
Cena: Ohľadom ceny  nás neváhajte kontaktovať
Úžitková plocha prízemie:  84,10 m2
Úžitková plocha poschodie: 63,87m2
Terasy:  24,14 m2
schodisko:  6,44 m2
Balkón:  38,10 m2

Popis

Hortenzia

Projekt Hortenzia sa vyznačuje modernosťou a veľmi dobrým dispozičným riešením s maximálnou využiteľnosťou úžitkovej plochy domu. Energetická trieda rodinného domu je A0.

Projekt poschodového rodinného domu Hortenzia je skvelou voľbou ak chceme získať čo najväčšiu úžitkovú plochu. Jedná sa o 5 izbový rodinný dom. Z obývacej izby sa dostanete na krásnu terasu s plochou 24,14 m², kde si môžete oddýchnuť a užiť si čas so svojou rodinou.

Druhé poschodie bolo úplne prispôsobené súkromiu členom domácnosti. Tu sa nachádza spálňa s vlastnou kúpeľnou, ďalšie dve spálne a jedna spoločná kúpeľňa.  Izby majú východ na priestranný balkón.

Chceli by ste aj vy takýto dom? Realizujeme výstavbu podľa individuálnych projektov,ktoré si v spolupráci s našim projektantom môžete sami navrhnúť. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom Vášho nového domu.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností. Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

Cena projektu bungalovu Hortenzia je veľmi priateľská. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktov.

Pôdorys prízemie

Pôdorys poschodie

Exteriér