Váš ideálny rodinný dom !

Výstavba rodinných domov

Výstavba rodinných domov – dom na kľúč postavený spoločnosťou GENESIS POZEMNÉ  STAVBY s.r.o. je dom realizovaný z kvalitných materiálov, zhotovený s citom pre detail. Je odovzdaný v termíne a to všetko za rozumnú cenu len za 800,-€ za m2 úžitkovej plochy.

My plníme Vaše túžby a priania. Šikovný architekt a spoľahlivý realizátor je Váš ideálny dom!

Stavebná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami ponúka výstavbu rodinných domov po celom Slovensku za rozumnú cenu. Individuálne riešenie pre každý rodinný dom.

V prípade realizácie stavby na kľúč Vám ponúkame možnosť prevziať všetky starosti súvisiace s výstavbou Vášho rodinného domu. V cene domu na kľúč je: projekcia, realizácia, základný štandard a inžiniering.

“ Primula “ bungalov

Prečo stavať s nami ?

Každý má svoje vlastné predstavy o svojom rodinnom dome. Preto pripravíme pre Vás dom podľa vlastných predstáv. Vieme zrealizovať aj tie najodvážnejšie predstavy za prijateľnú cenu.

Naši odborníci na stretnutiach so záujemcami o výstavbu úsporných rodinných domov nájdu tie najoptimálnejšie riešenia. Architekt vytvorí pre klienta projekt šitý na mieru.

Každý má svoje vlastné predstavy o svojom rodinnom dome. Spravte prvý krok.

Dom na kľúč - postup výstavby

Zakladanie - výkopy

Premiestňovanie zeminy, štrkové lôžko. Izolácia proti zemnej vlhkosti, izolácie proti vode. Monolitický betón B 15 hr. 25 cm s kari sieťou, zásyp so zhutnením, ležaté rozvody. Betónová doska hr. 12 cm s kari sieťou, pásovina bleskozvodu.

Zvislé konštrukcie

Vonkajšie obvodové murované steny a vnútorné murované priečky. Železobetónový veniec a preklady z prekladových tvárnic s výstužou hr. 10 mm 3 x, komín, plastové okná 5 komorový profil sklo U 1,1 kovanie, štrbinové privetrávanie, vchodové dvere.

Dokončovacie práce

Dokončovacie práce

vonkajšie zateplenie EPS hr. 15 cm, vonkajšie zateplenie R=5,5., lícne súvrstvie BASF farba biela. Vonkajšie a vnútorné parapety. Omietky vnútorné, resp. obklad sadrokartónom hr. 10 mm., komplet podlahy bez nášľapnej vrstvy.

Hrubé rozvody inštalácií / silnoprúd vrátane vykurovania el. konvertormi, elektrické rozvody (vodiče a krabice, bez zapojenia a zásuviek, prívody k elektricky priamo ohrevným konvertorom), elektrická rozvodná skriňa (bez ističov), komplet voda a sanita bez zriaďovacích predmetov (batérie, vaňa, sprcha, toaleta, kuchynská linka a pod.), pc siete, TV rozvod + 3 x zásuvka.

Vodorovné konštrukcie

Podlahy s tepelnou izoláciou polystyrén EPS 100 hr. 5 cm, poter betónový hr. 5 cm pod nášľapnou vrstvou, drevený trámový strop (alebo montovaný betónový strop) – podhľad zo sadrokartónu hr. 12 mm s tepelnou izoláciou.

Strecha

Drevený krov, fólie, betónová krytina s fóliou (alebo strešné panely), tatranský profil, bleskozvod, žľaby a zvody so zaústením + ostatné klampiarske prvky, zateplenie s tepelnou izoláciou.

Dokončenie domu na kľúč

Dokončenie domu na kľúč

interiérové dvere drevené, laminátový povrch s obložkovou zárubňou, nášľapné vrstvy podláh – plávajúca podlaha, hdf + laminát, silikónová fasádna omietka,

obklady, dlažby v kúpeľni, konvertory vykurovania, zriaďovacie predmety kúpeľne a batérie pákové v bežnom štandarde, umývadlo 50 cm, WC kombi, vaňa smaltovaná 160 cm, dlažba terasy mrazuvzdorná, betónové monolitické schody v prípade viacpodlažných domov.

Pozrite si našu aktuálnu ponuku rodinných domov.