“ Orchydea “ rodinný dom

Stavba: 6i rodinný dom
Cena: 99.000,- € bez hodnoty pozemku
Úžitková plocha: 130 m2
Zastavaná plocha: 105 m2
Podlahová plocha: 132 m2
Kotolňa:
Min. veľkosť pozemku:

Orchydea rodinný dom

Orchydea rodinný dom sa vyznačuje modernosťou a veľmi dobrým dispozičným riešením s maximálnou využiteľnosťou úžitkovej plochy domu. Odlišnosť tohto domu spočíva v jeho konštrukčnej jednoduchosti za dodržania atraktívneho a moderného vzhľadu z tradičných materiálov.

Snívate o vlastnom bývaní? S našimi možnosťami financovania sa Váš sen môže stať skutočnosťou.

Tento dom nie je ani príliš malý, aby ste sa v ňom tlačili, avšak ani príliš veľký, aby ste si ho nemohli dovoliť. Vďaka svojej konštrukčnej jednoduchosti a kompaktnému tvaru dosahuje úsporu nákladov pri vykurovaní. Dom má praktickú dispozíciu s množstvom úložného priestoru. Pochôdzková časť podkrovia môže slúžiť na odkladanie ľahších vecí.

Chceli by ste aj vy takýto dom? Realizujeme výstavbu podľa individuálnych projektov, ktoré si v spolupráci s našim projektantom môžete sami navrhnúť. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu ohľadom Vášho nového domu.

Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností.

Naše domy dodáme podľa Vašich požiadaviek v niekoľkých fázach dokončenia: nízkoenergetický dom – hrubá stavba, holodom, ale aj veľmi obľúbená a využívaná varianta na kľúč v štandardnej výbave.

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